Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Certyfikaty
Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Certyfikaty
Opinie klientów
Bardzo dobre doświadczenie w zamawianiu białego papieru pakowego, doskonała komunikacja i super szybka odpowiedź .. A wysyłka była naprawdę szybsza

—— Fernando Soot

Bardzo ładny biały papier drukarski, bardzo dobra biel.

—— Samrad Chamannchi

Jest to bardzo ładna rolka ze słomianego papieru, tak jak tego chciałem. Cena jest bardzo dobra.

—— AFZAL FEROZRE

To bardzo ładny słomkowy papier, właśnie tego chciałem.

—— Panie Lester

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna
  •  
   Wprowadzenie
    
   1. Największa fabryka papieru powlekanego o rocznych zdolnościach produkcyjnych wynoszących 2,5 mln ton
    
   2. Z 3 zaawansowanymi liniami do produkcji papieru powlekanego bezdrzewnego firm Voith i Mesto.
    
   3. Posiadać elektrownię o mocy 275 000 KW, zmieloną płytę węglanu wapnia, ścieki
   oczyszczalnia i dwa doki o mocy 45 000 DWT.
    
   4. Całkowite inwestycje 3,68 miliarda.
    
   5. Inwestycja w ochronę środowiska w wysokości ponad 1,5 miliarda, z ISO14001 i uzyskaniem ISO9001 ect.
    
   bmpaper
    
    
  • OEM / ODM

   Wspieramy biznes OEM i ODM w oparciu o różne rodzaje papieru i tektury.

   BMpaper posiada wysokiej jakości profesjonalnych techników i zaawansowany nowoczesny sprzęt produkcyjny.Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.Ich dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować pełną satysfakcję klienta.
   Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskali globalną sieć sprzedaży docierającą do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii i Europy Zachodniej.
   Platforma będzie głęboko zakorzeniona w chińskim biznesie produktowym na nowym etapie, lepiej dostosowana i będzie się rozwijać.

    

  • R & D

   Założone w 2005 roku centrum badawczo-rozwojowe firmy uzyskało tytuł Wojewódzkiego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Inżynierii Technicznej autoryzowane przez Wydział Nauki i Technologii Województwa w 2006 roku oraz zdało egzamin Centrum Badań Technologii Inżynieryjnych w 2009 roku. m2 i inwestycja w wysokości 10 milionów RMB, centrum badawczo-rozwojowe zajmuje się opracowywaniem, wprowadzaniem, trawieniem i absorpcją nowych produktów i technologii.Centrum z Ameryki, Szwecji i Holandii wprowadza zaawansowane na skalę międzynarodową przyrządy i urządzenia testujące.Centrum posiada warunki testowe i podstawowe zaplecze dla technologii inżynierskiej, zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów zrzekających się technologii, opanowuje nową jakość, nową technikę, badania i podstawy projektowania technologii papierniczych oraz bogate zaplecze i doświadczenie w komercjalizacji wyników badań oraz podejmuje kompleksową technologię inżynieryjną testy.

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
    

   Centrum powołuje komitet doradczy ekspertów, w skład którego wchodzą eksperci i profesorowie ze szkół wyższych, uniwersytetów i instytutu naukowo-badawczego.Komitet jest odpowiedzialny za przegląd rocznych planów związanych z inżynierią badań i rozwoju technologicznego, ocenę badań i rozwoju produktów, testów i testów pilotażowych, a także zapewnianie konsultacji technicznych i ekonomicznych, informacje marketingowe o nowych produktach, które odgrywają aktywną rolę w ulepszaniu badań naukowych. umiejętności i poziom ośrodka.


   Centrum posiada własną stację przepływu talentów i organizację szkolącą pracowników w niepełnym wymiarze godzin, zaprasza zagranicznych ekspertów technologicznych, starszych talentów z krajowych i międzynarodowych szkół wyższych, uniwersytetów i instytutów naukowo-badawczych do prowadzenia regularnych konferencji wymiany technicznej i szkoleń.Na zewnątrz centrum zapewnia wymianę talentów i techniczną, skutecznie i szybko promując trawienie, wchłanianie, aktualizację, komercjalizację wyników badań naukowych oraz czyniąc je standaryzowanymi, zinstytucjonalizowanymi i rutynowymi.

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Martin

Tel: +86-135 3888 3291

Faks: 86-20-87836757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)