Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Informacje kontaktowe

Orzecznictwo
dobra jakość Brown Kraft Paper Roll na sprzedaż
dobra jakość Brown Kraft Paper Roll na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo dobre doświadczenie w zamawianiu białego papieru pakowego, doskonała komunikacja i super szybka odpowiedź .. A wysyłka była naprawdę szybsza

—— Fernando Soot

Bardzo ładny biały papier do drukowania, bardzo dobra biel. Znowu go kupię.

—— Samrad Chamannchi

Jest to bardzo ładna rolka ze słomianego papieru, tak jak tego chciałem. Cena jest bardzo dobra.

—— AFZAL FEROZRE

Im Online Czat teraz

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Adres : Nr 3766, Huangpu EastRoad,. Dzielnica Huangpu, miasto Guangzhou, Chiny
Adres fabryczne : Budynek B, Jinhao Industrial Park, No.15 Guangshen NorthRoad, Huangpu District, Guangzhou, Chiny
Czas pracy : 9:00-18:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86--02029051826(Czas pracy)   86--13538883291(niedziałające czas)
Faks : 86-20-87836757
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
(0 / 3000)

Osoba kontaktowa : Mr. Martin
Stanowisko : International trade department
telefon służbowy : +86-135 3888 3291
Skype : Janebmpaper
WeChat : +86-135 3888 3291
E-mail : bmpaper@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lynn
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lynn@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Daisy
Stanowisko : International trade department
E-mail : Daisy@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Nicole
Stanowisko : International trade department
E-mail : Nicole@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lilium
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lilium@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lily
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lily@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Ms.Elina
E-mail : Elina@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Cate
E-mail : Cate@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. helen
E-mail : helen@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Sherry
Stanowisko : International trade department
E-mail : Sherry@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Yisa
Stanowisko : International trade department
E-mail : Yisa@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lucky
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lucky@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lin
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lin@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lucy
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lucy@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Michelle
Stanowisko : International trade department
E-mail : Michelle@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Elibby
Stanowisko : International trade department
E-mail : Elibby@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Summer
Stanowisko : International trade department
E-mail : Summer@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Shirly
Stanowisko : International trade department
E-mail : Shirly@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Jane
Stanowisko : International trade department
E-mail : Jane@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Cindy
Stanowisko : International trade department
E-mail : Cindy@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Kate
E-mail : Kate@bmpaper.com
Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Martin

Tel: 86--02029051826

Faks: 86-20-87836757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)